Walentynkowe travel-love story, czyli nasz subiektywny ranking 7 najromantyczniejszych miast Europy, w których byliśmy

Walentynkowe travel-love story, czyli nasz subiektywny ranking 7 najromantyczniejszych miast Europy, w których byliśmy

Ciężko było wybrac....ojj ciężko.Wiele miejsc, które odwiedziliśmy można by uznac za romantyczne.  Po głębszym jednak namyśle doszliśmy do wniosku, że dużo z nich za takie uznajemy, bo działo się tam coś związanego z rozwojem naszego związku, a niekoniecznie wszyscy mogą tam poczuc romantyczną atmosfrę.  Wybraliśmy zatem miasta, które i odegrały jakąś rolę w naszej miłosnej historii i w których faktycznie "love is in the air" 🙂

Zapraszamy na naszą krótką love, połączoną z travel, story. 

Lecimy od ostatniego miejsca:

7. Praga - byliśmy 2 razy, w czym jeden świętowaliśmy naszą drugą rocznicę ślubu. Romantycznie na starówce, szczególnie przy pełni księżyca.

6. Granada - bajkowe ogrody i majestatyczny kompleks Alhambra tworzą magiczną i wyjątkowo romantyczną scenerię do randkowych wypadów. Zdjęcie z jednej z naszych pierwszych wspólnych wycieczek jako para oficjalnie 🙂

5. Paryż - Cóż..może wkraczamy w komercję i brak oryginalności, ale sami sprawdziliśmy,że w tej stolicy miłość wisi w powietrzu! Tu w ogrodach Luwru-romantyczny citybreak jako prezent urodzinowy Tomiego.

4. Rzym - znów może nie oryginalnie,ale raczej nikt nam nie wmówi, że oklepane i wyczerpane romantycznie. Dla nas chyba najbardziej romantico-Fontana di Trevi.

3. Chania, Kreta - nieduże portowe miasteczko z weneckimi wpływami, urocze uliczki,knajpki pełne afrodyzjakow w postaci owocy morza w towarzystwie wina i morze. Była świetnym wyborem na miejsce bazowe podczas naszego "urlopu miodowego".

2. Wenecja - nie mogła nie znaleźć się w tym zestawieniu. Jaka by nie była przepełniona turystami, to nic jej nie odbierze jej romantycznego uroku. Dla nas tym bardziej miłosne miejsce- to właśnie tu się zaręczyliśmy po 5 miesiącach znajomości 🙂

1. Kraków - nie wiem, czy kiedyś pojawiło się wśród romantycznych miast, dla nas jednak jest na pierwszym miejscu. Nie dlatego, ze spędziliśmy tu bardzo dużo małżeńskiego czasu, ale dlatego, że było początkiem skrzyżowania się naszych dróg. Najlepsze na romantyczne spacery letnimi bulwarami albo rynkiem w zimowej scenerii.

A jakie są Wasze najbardziej romantyczne miejsca? Podzielcie się miłosno-podróżniczymi miejscówkami!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

65 + = 69

css.php